Partija obicnih pijancov
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Partija obicnih pijancov

Foruma saveza
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Posvećeno Paccu

Go down 
+9
benco
Shai
Daffodil
quazi
jbarbara
Od Bartolovca
housee
zgsupa
Admin
13 posters
Autor/icaPoruka
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 168
Age : 47
Lokacija : Sesvete, Zagreb
Registration date : 21.01.2009

Posvećeno Paccu Empty
PostajNaslov: Posvećeno Paccu   Posvećeno Paccu Icon_minitimepon tra 20, 2009 10:34 pm

Poštovane POP-ice i POP-ovci, bili smo svi zajedno ovdje a i danas smo povezani, neki više neki manje.
Morao sam otvoriti najtužniju temu ovog foruma, posvećenu našem suborcu, prijatelju, poznaniku našem veseljaku.
Svi smo ga poznavali kao "Pacco" pravog imena Leon, rođenog 7. kolovoza 1987. godine. Napustio nas mnogo mnogo prerano, u subotu 18 ovog mjeseca izgubio je svoju najtežu bitku! Sahranjen je danas u Nizozemskoj.
Odajmo mu počast ovdje mi njegovi suigrači, virtualni a i pravi prijatelji.
Zaustavimo svoje napade zbog njega a svaki novi napad nega bude za njega. Jer napadali su ga mnogo puta, rušili ali svaki puta se dizao i uzvračao udarac! Slavimo njegov život, neka svaki naš napad bude za njega, svaka naša obrana neka bude posveta njemu! Napravimo to za Pacca, to je najmanje što možemo!

Posvećeno Paccu 4-42


Zadnja promjena: Admin; pon tra 20, 2009 11:59 pm; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh] Go down
https://pop-savez.forumcroatian.com
zgsupa

zgsupa


Broj postova : 64
Age : 45
Lokacija : ZG. TRNJE....SIGECICA
Registration date : 04.02.2009

Posvećeno Paccu Empty
PostajNaslov: Re: Posvećeno Paccu   Posvećeno Paccu Icon_minitimepon tra 20, 2009 10:46 pm

strasno je to kaj se desilo meni je javila njegova zarucnica...evo stvarno mi je zao bio je pravi igrac pomagao je svima...neznam uopce kaj da napisem ...evo ja cu napravit najmanje kaj mogu i posvetit svoju igru njemu ...svoj glavni grad cu nazvati po njemu a mislim da bi nam to svima bilo najmanje kaj mozemo napravit......
pale
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 168
Age : 47
Lokacija : Sesvete, Zagreb
Registration date : 21.01.2009

Posvećeno Paccu Empty
PostajNaslov: Re: Posvećeno Paccu   Posvećeno Paccu Icon_minitimepon tra 20, 2009 10:57 pm

ostao sam bez teksta i riječi mi nejdu, jednostavno ne izlaze iz mene! Jako mi je žao, bio je jedan od rijetkih pravih igrača ovdje, možda po populaciji slabiji ali u srcu i duši veči od mnogih!

Pishonja- Krešo
[Vrh] Go down
https://pop-savez.forumcroatian.com
zgsupa

zgsupa


Broj postova : 64
Age : 45
Lokacija : ZG. TRNJE....SIGECICA
Registration date : 04.02.2009

Posvećeno Paccu Empty
PostajNaslov: Re: Posvećeno Paccu   Posvećeno Paccu Icon_minitimepon tra 20, 2009 11:02 pm

kreso slazem se sa tobom....
ako postoji mogucnost da svi iz pop-a nazovemo glavne gradove po njemu jel ta naselja su nemoguca za osvojiti...i to ce pokazati bar u igri njegovu volju..kao u zivotu tako i u igri...
zgsupa-robert
[Vrh] Go down
housee

housee


Broj postova : 91
Age : 37
Lokacija : Dubrava, Zagreb
Registration date : 03.02.2009

Posvećeno Paccu Empty
PostajNaslov: Re: Posvećeno Paccu   Posvećeno Paccu Icon_minitimepon tra 20, 2009 11:20 pm

nemam rijeci.......
stvarno strasno, kako smo presli u DDP slabije smo kontaktirali, ali smo se culi tu i tamo..
neznam kaj bih pametno rekao.....

pokoj mu dusi





a sto se tice glavnih gradova, ja sam za..

housee-hrvoje
[Vrh] Go down
kermiti-
Gost




Posvećeno Paccu Empty
PostajNaslov: Re: Posvećeno Paccu   Posvećeno Paccu Icon_minitimepon tra 20, 2009 11:41 pm

nevjerica...šok....nisam ga poznavala,al sječam se da sam jednom pišhonji komentirala njegov avatar dok sam bila kod vas na forumu.........neznam kako bi izrazila žalost.......teško je.......pretužno.....................................PACCO BILA JE ČAST IGRAT S TOBOM NA hr s1!!!!!!
[Vrh] Go down
Od Bartolovca

Od Bartolovca


Broj postova : 50
Age : 54
Registration date : 03.02.2009

Posvećeno Paccu Empty
PostajNaslov: Re: Posvećeno Paccu   Posvećeno Paccu Icon_minitimepon tra 20, 2009 11:54 pm

što reči za našeg vođu mafijaša digo nas je iz mrtvih da bi danas bili u najačem savezu veliki zaljubljenik u ovu igru i druženje velik čovijek ostavio si nas prerano i previše bolno još nevjerujuči da si nas napustio i misleči da če stalno doči od tebe poruka za čavrljanje i druženja koja smo imali na našem čatu
virtualni prijatelju ma gdje god bio ostačeš u srcima nas mafijaša,popovaca i dpeovaca počivao u miru
tvoj Bart
[Vrh] Go down
http://www.landseer-od-bartolovca.com/index.html
fisch
Gost




Posvećeno Paccu Empty
PostajNaslov: Re: Posvećeno Paccu   Posvećeno Paccu Icon_minitimeuto tra 21, 2009 2:10 am

U ime svih APO saveza i u moje ime naiskrenija sučut njegovoj obitelji i svima koji su ga poznavali Sad
[Vrh] Go down
jbarbara

jbarbara


Broj postova : 49
Age : 38
Lokacija : Osijek
Registration date : 03.02.2009

Posvećeno Paccu Empty
PostajNaslov: Re: Posvećeno Paccu   Posvećeno Paccu Icon_minitimeuto tra 21, 2009 12:51 pm

ajme prestrašno... ja sam šokirana.... Sad Sad Sad
[Vrh] Go down
quazi

quazi


Broj postova : 103
Age : 38
Lokacija : Garešnica
Registration date : 04.02.2009

Posvećeno Paccu Empty
PostajNaslov: Re: Posvećeno Paccu   Posvećeno Paccu Icon_minitimeuto tra 21, 2009 2:45 pm

Ok onda.. Kaj rec..

Leon, iz Zagreba, isto neozenjen al sam zarucen

Punih 21, zacas 22

Malo kopiram daffa al to je zato sto ja nisam kreativan, i znam da ce mi daff oprostiti kad mu dam pive

ovo je sigurmo jedan od najtežih trenutaka za sve pripadnike POP-a

prekopiro sam pacovo predstavljanje s foruma jer želim da ga se takvog sječamo -punog optimizma

sve riječi su suvišne .


Quazi - Bojan
[Vrh] Go down
http://www.kurbla.hr
Daffodil

Daffodil


Broj postova : 349
Age : 36
Lokacija : Varaždin
Registration date : 01.02.2009

Posvećeno Paccu Empty
PostajNaslov: Re: Posvećeno Paccu   Posvećeno Paccu Icon_minitimeuto tra 21, 2009 5:38 pm

"... Cuwaj se i zapamti, ziwot je lijep, ja sam ga ziwio punim plucima kako sam znao i mogao...."

i stvarno druže, živio si punim plućima.... cjenio si život više nego mi....

bilo je prekrasno s tobom djeliti ratove traviana i najljepše se s tobom dopisivati o svemu kaj nije vezano za travian....

DRUŽE, MAKAR, DA JE POTRAJALO DUŽE..... Sad Sad pale


iskrena sućut obitelji i zaručnici Leoni...

Daffodil - Darko H.
[Vrh] Go down
Shai

Shai


Broj postova : 105
Age : 65
Lokacija : Varaždin
Registration date : 03.02.2009

Posvećeno Paccu Empty
PostajNaslov: Re: Posvećeno Paccu   Posvećeno Paccu Icon_minitimeuto tra 21, 2009 6:01 pm

Preko poruka ovdje sam poznavao Pacco-a. Dopao mi se! Djelovao je srdaćno i svakome je htio priskoćiti u pomoć. Nikada nije odbio.
Doživio sam ga kao super čovjeka i mislim da je bio i više nego super!!!
A ja sam u ovom trenutku tužan i bjesan, jer me ove godine smrt i njezino posječivanje mojih prijatelja ne zaobilazi niti na Travianu. više ne znam koji mi je ovo smrtni slučaj koji je bliže ili dalje povezan sa mnom.
Tako da uopće nemam rijeći i komentara.
Pacco, svima češ ostati u sječanju i to lijepom i mislim da te nitko od saveza POP neće zaboraviti! Ja sigurno ne!
Nadam se da će ti tamo gdje si otišao biti bolje i da češ se morati možda manje boriti u životu nego ovdje.

Stjepan Jenduka - Shai

P.S. Podržavam prijedlog da se od svih igraća POP glavni gradovi preimenuju u grad Pacco!
[Vrh] Go down
benco




Broj postova : 19
Age : 40
Lokacija : Zagreb
Registration date : 06.02.2009

Posvećeno Paccu Empty
PostajNaslov: Re: Posvećeno Paccu   Posvećeno Paccu Icon_minitimeuto tra 21, 2009 8:31 pm

Nevjerovatno nemogu doći k sebi fakat nevjerujem.

R.I.P PACCO Sad
[Vrh] Go down
pacco

pacco


Broj postova : 40
Age : 36
Registration date : 02.02.2009

Posvećeno Paccu Empty
PostajNaslov: Re: Posvećeno Paccu   Posvećeno Paccu Icon_minitimesri tra 22, 2009 12:24 am

Ovaj..
Nemam rijeci..
Nisam ni u snu pomisljala da ce se cak na 4 foruma otvoriti knjiga zalosti za pacca..
Bio je dobar decko, kao sto je vec receno, uvijek pomagao ak je mogao, mada ste vise njemu vi pomagali kad je bio pod napadima heh..
U oprostajnom pismu koje je napisao, spomenuo je da vas sve pozdravim, i uz to je napisao da ni slucajno ne govorite da njega vise nema, jer ce on biti tu medu nama gledat nas, i smijat se nasim glupostima..
Hehe, cak i u boli se uspio nasaliti Smile
Hvala vam svima na podrsci, na promjenu imena glavnog grada, vjerujem da mu to puno znaci..

Leona
[Vrh] Go down
gera
Admin
gera


Broj postova : 68
Age : 39
Registration date : 05.02.2009

Posvećeno Paccu Empty
PostajNaslov: Re: Posvećeno Paccu   Posvećeno Paccu Icon_minitimesri tra 22, 2009 1:16 am

Pacco prijatelju,

nek ti je vječni mir i spokoj, kao i što je nama bilo kad si bio uz nas!

Nek ti anđeli pomognu, kao i što si ti nama nesebično pomagao.

Nek te bog štiti, jer samo je jedan i jedini pacco!

Počivao u miru božijem, tužnog srca se rastajem od tebe...

Najiskrenije saučešće zaručnici, rodbini i svima koji su imali čast osobno poznavati HEROJA PACCA...

Gera - Dean iz Umaga

Crying or Very sad
[Vrh] Go down
kuki

kuki


Broj postova : 21
Age : 46
Registration date : 02.02.2009

Posvećeno Paccu Empty
PostajNaslov: Re: Posvećeno Paccu   Posvećeno Paccu Icon_minitimesri tra 22, 2009 11:17 am

Strasno, prestrasno....nemam rijeci......moja iskrena sucut obitelji i prijateljima....
[Vrh] Go down
http://www.kameni-svati.bloger.hr
ketman




Broj postova : 3
Registration date : 23.04.2009

Posvećeno Paccu Empty
PostajNaslov: Re: Posvećeno Paccu   Posvećeno Paccu Icon_minitimečet tra 23, 2009 2:22 am

ostavio je trag...
[Vrh] Go down
kika
Gost




Posvećeno Paccu Empty
PostajNaslov: Re: Posvećeno Paccu   Posvećeno Paccu Icon_minitimepet tra 24, 2009 12:35 am

a sta reci užas
bas mi je zao pacco!
[Vrh] Go down
f
Gost




Posvećeno Paccu Empty
PostajNaslov: Re: Posvećeno Paccu   Posvećeno Paccu Icon_minitimepet tra 24, 2009 2:26 pm

neznam šta reći...ovo je žalosno ,prežalosno..! iskrena sućut obitelji i zaručnici .... Filip a.k.a File
[Vrh] Go down
Sponsored content





Posvećeno Paccu Empty
PostajNaslov: Re: Posvećeno Paccu   Posvećeno Paccu Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Posvećeno Paccu
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Partija obicnih pijancov :: PAMTITI ĆEMO TE-
Forum(o)Bir: