Partija obicnih pijancov
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Partija obicnih pijancov

Foruma saveza
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Kako velim sam naslov...kutak u birtiji

Go down 
+16
nitramus
plavi9
file
Shai
housee
jbarbara
KnightW
quazi
pishonja
pacco
001300tk
zgsupa
Od Bartolovca
Daffodil
kuki
Admin
20 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 8 ... 14  Next
Autor/icaPoruka
Daffodil

Daffodil


Broj postova : 349
Age : 36
Lokacija : Varaždin
Registration date : 01.02.2009

Kako velim sam naslov...kutak u birtiji - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kako velim sam naslov...kutak u birtiji   Kako velim sam naslov...kutak u birtiji - Page 3 Icon_minitimepet vel 06, 2009 8:29 pm

molim osobnu!!! study

na lepe oči nikaj..... What a Face
[Vrh] Go down
kermiti-
Gost




Kako velim sam naslov...kutak u birtiji - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kako velim sam naslov...kutak u birtiji   Kako velim sam naslov...kutak u birtiji - Page 3 Icon_minitimepet vel 06, 2009 8:34 pm

izvoli osobnu Kako velim sam naslov...kutak u birtiji - Page 3 225900 Kako velim sam naslov...kutak u birtiji - Page 3 477778
[Vrh] Go down
Daffodil

Daffodil


Broj postova : 349
Age : 36
Lokacija : Varaždin
Registration date : 01.02.2009

Kako velim sam naslov...kutak u birtiji - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kako velim sam naslov...kutak u birtiji   Kako velim sam naslov...kutak u birtiji - Page 3 Icon_minitimepet vel 06, 2009 8:36 pm

izvoli ono kaj si naručila..... kaj god da to sve je! Kako velim sam naslov...kutak u birtiji - Page 3 934879
[Vrh] Go down
kermiti-
Gost




Kako velim sam naslov...kutak u birtiji - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kako velim sam naslov...kutak u birtiji   Kako velim sam naslov...kutak u birtiji - Page 3 Icon_minitimepet vel 06, 2009 8:38 pm

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy hvala cheers Kako velim sam naslov...kutak u birtiji - Page 3 892312 Kako velim sam naslov...kutak u birtiji - Page 3 477778
[Vrh] Go down
Daffodil

Daffodil


Broj postova : 349
Age : 36
Lokacija : Varaždin
Registration date : 01.02.2009

Kako velim sam naslov...kutak u birtiji - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kako velim sam naslov...kutak u birtiji   Kako velim sam naslov...kutak u birtiji - Page 3 Icon_minitimepet vel 06, 2009 8:40 pm

samo pazi kaj ne bilo kroner
[Vrh] Go down
kermiti-
Gost




Kako velim sam naslov...kutak u birtiji - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kako velim sam naslov...kutak u birtiji   Kako velim sam naslov...kutak u birtiji - Page 3 Icon_minitimepet vel 06, 2009 8:44 pm

pazi ti na svoju Kako velim sam naslov...kutak u birtiji - Page 3 475126 bom ...je al moram primjetit kak vi imate lepe pese u savezu......jako su lepi Smile Smile
[Vrh] Go down
quazi

quazi


Broj postova : 103
Age : 38
Lokacija : Garešnica
Registration date : 04.02.2009

Kako velim sam naslov...kutak u birtiji - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kako velim sam naslov...kutak u birtiji   Kako velim sam naslov...kutak u birtiji - Page 3 Icon_minitimepet vel 06, 2009 8:47 pm

Meni daj čašicu onog svog delanca
takozvanog glavoboljčeka

festa2
[Vrh] Go down
http://www.kurbla.hr
Daffodil

Daffodil


Broj postova : 349
Age : 36
Lokacija : Varaždin
Registration date : 01.02.2009

Kako velim sam naslov...kutak u birtiji - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kako velim sam naslov...kutak u birtiji   Kako velim sam naslov...kutak u birtiji - Page 3 Icon_minitimepet vel 06, 2009 8:48 pm

pogotovo onaj u plavom!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
[Vrh] Go down
kermiti-
Gost




Kako velim sam naslov...kutak u birtiji - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kako velim sam naslov...kutak u birtiji   Kako velim sam naslov...kutak u birtiji - Page 3 Icon_minitimepet vel 06, 2009 8:59 pm

daf jesi daltonist il te tudum zel hehehe
[Vrh] Go down
Daffodil

Daffodil


Broj postova : 349
Age : 36
Lokacija : Varaždin
Registration date : 01.02.2009

Kako velim sam naslov...kutak u birtiji - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kako velim sam naslov...kutak u birtiji   Kako velim sam naslov...kutak u birtiji - Page 3 Icon_minitimepet vel 06, 2009 9:05 pm

a kaj te more zeti nek tudum???? Kako velim sam naslov...kutak u birtiji - Page 3 854886
[Vrh] Go down
kermiti-
Gost




Kako velim sam naslov...kutak u birtiji - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kako velim sam naslov...kutak u birtiji   Kako velim sam naslov...kutak u birtiji - Page 3 Icon_minitimepet vel 06, 2009 9:11 pm

je črni vragi te mogu zeti Kako velim sam naslov...kutak u birtiji - Page 3 477778
[Vrh] Go down
Daffodil

Daffodil


Broj postova : 349
Age : 36
Lokacija : Varaždin
Registration date : 01.02.2009

Kako velim sam naslov...kutak u birtiji - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kako velim sam naslov...kutak u birtiji   Kako velim sam naslov...kutak u birtiji - Page 3 Icon_minitimepet vel 06, 2009 10:01 pm

tek ve sam videl kak se ovaj smajlić zove..... Kako velim sam naslov...kutak u birtiji - Page 3 854886

pishonja.... 5.kat!!!!
[Vrh] Go down
kermiti-
Gost




Kako velim sam naslov...kutak u birtiji - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kako velim sam naslov...kutak u birtiji   Kako velim sam naslov...kutak u birtiji - Page 3 Icon_minitimepet vel 06, 2009 10:35 pm

ppphahahahahahahahahahahaha
[Vrh] Go down
Daffodil

Daffodil


Broj postova : 349
Age : 36
Lokacija : Varaždin
Registration date : 01.02.2009

Kako velim sam naslov...kutak u birtiji - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kako velim sam naslov...kutak u birtiji   Kako velim sam naslov...kutak u birtiji - Page 3 Icon_minitimepet vel 06, 2009 10:51 pm

a kaj je ve tebi smešno??? Question
[Vrh] Go down
kermiti-
Gost




Kako velim sam naslov...kutak u birtiji - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kako velim sam naslov...kutak u birtiji   Kako velim sam naslov...kutak u birtiji - Page 3 Icon_minitimepet vel 06, 2009 11:07 pm

joj dafek sam da znaš kaj mi smješno Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Kako velim sam naslov...kutak u birtiji - Page 3 477778
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 168
Age : 47
Lokacija : Sesvete, Zagreb
Registration date : 21.01.2009

Kako velim sam naslov...kutak u birtiji - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kako velim sam naslov...kutak u birtiji   Kako velim sam naslov...kutak u birtiji - Page 3 Icon_minitimepet vel 06, 2009 11:12 pm

Kako velim sam naslov...kutak u birtiji - Page 3 854886 čim pomislim na dafa mi dojde Kako velim sam naslov...kutak u birtiji - Page 3 854886 Kako velim sam naslov...kutak u birtiji - Page 3 374108
[Vrh] Go down
https://pop-savez.forumcroatian.com
kermiti-
Gost




Kako velim sam naslov...kutak u birtiji - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kako velim sam naslov...kutak u birtiji   Kako velim sam naslov...kutak u birtiji - Page 3 Icon_minitimepet vel 06, 2009 11:14 pm

ojla laaaa admine Very Happy Very Happy zivjeli1 festa2 Kako velim sam naslov...kutak u birtiji - Page 3 477778
[Vrh] Go down
Daffodil

Daffodil


Broj postova : 349
Age : 36
Lokacija : Varaždin
Registration date : 01.02.2009

Kako velim sam naslov...kutak u birtiji - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kako velim sam naslov...kutak u birtiji   Kako velim sam naslov...kutak u birtiji - Page 3 Icon_minitimepet vel 06, 2009 11:35 pm

ajoj.... sad sam videl kak se ovaj zove Kako velim sam naslov...kutak u birtiji - Page 3 477778

lol!
[Vrh] Go down
kermiti-
Gost




Kako velim sam naslov...kutak u birtiji - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kako velim sam naslov...kutak u birtiji   Kako velim sam naslov...kutak u birtiji - Page 3 Icon_minitimepet vel 06, 2009 11:37 pm

a kaj nije slatka Kako velim sam naslov...kutak u birtiji - Page 3 477778 hehehehehe
[Vrh] Go down
Daffodil

Daffodil


Broj postova : 349
Age : 36
Lokacija : Varaždin
Registration date : 01.02.2009

Kako velim sam naslov...kutak u birtiji - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kako velim sam naslov...kutak u birtiji   Kako velim sam naslov...kutak u birtiji - Page 3 Icon_minitimepet vel 06, 2009 11:42 pm

opisuje te u potpunosti!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
[Vrh] Go down
kermiti-
Gost




Kako velim sam naslov...kutak u birtiji - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kako velim sam naslov...kutak u birtiji   Kako velim sam naslov...kutak u birtiji - Page 3 Icon_minitimepet vel 06, 2009 11:45 pm

zna admin kaj dela šta jest jest Very Happy
[Vrh] Go down
Daffodil

Daffodil


Broj postova : 349
Age : 36
Lokacija : Varaždin
Registration date : 01.02.2009

Kako velim sam naslov...kutak u birtiji - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kako velim sam naslov...kutak u birtiji   Kako velim sam naslov...kutak u birtiji - Page 3 Icon_minitimepet vel 06, 2009 11:49 pm

dekla..... imam jednu pjesmicu:

"Francusko-danska ljubavna

Oci su nam pune suza
Izgubili smo od sugavih francuza
Bolji od nas nisu bili
Koliko god oni to krili

PEDERsen i Olsen ta suca dva
U tri picke materine saljem ih ja
Ta gamad jedna,sjebali su nas
Da Bog da im mater jebo pas

O Vori nisi se trebo sramit
Trebo si sudca s loptom nabit
Nebi ti niko nista smio
Jer ponos Hrvata bi ti bio

Ivano care,karabaticu si dobro reko
To mu je vec odavno trebo reci neko
Te tvoje rijec dugo ce se motat
Jer si mu se usudio mater opsovat!!!

Lino care imas ekipu najbolju
One francuze treba bacit u wc solju
Skupa sa sucima,i onda pustit vodu
Da zajedno ta govna,napokon odu"
[Vrh] Go down
kermiti-
Gost




Kako velim sam naslov...kutak u birtiji - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kako velim sam naslov...kutak u birtiji   Kako velim sam naslov...kutak u birtiji - Page 3 Icon_minitimepet vel 06, 2009 11:51 pm

je dobila sam na fejs..učlanih se bounce bounce
[Vrh] Go down
Daffodil

Daffodil


Broj postova : 349
Age : 36
Lokacija : Varaždin
Registration date : 01.02.2009

Kako velim sam naslov...kutak u birtiji - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kako velim sam naslov...kutak u birtiji   Kako velim sam naslov...kutak u birtiji - Page 3 Icon_minitimepet vel 06, 2009 11:54 pm

imaš fejs????
[Vrh] Go down
kermiti-
Gost




Kako velim sam naslov...kutak u birtiji - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kako velim sam naslov...kutak u birtiji   Kako velim sam naslov...kutak u birtiji - Page 3 Icon_minitimepet vel 06, 2009 11:55 pm

naravski da imam al ga nekoristim baš...tu i tam kad dobim na mail poruku Kako velim sam naslov...kutak u birtiji - Page 3 477778
[Vrh] Go down
Sponsored content





Kako velim sam naslov...kutak u birtiji - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kako velim sam naslov...kutak u birtiji   Kako velim sam naslov...kutak u birtiji - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Kako velim sam naslov...kutak u birtiji
[Vrh] 
Stranica 3 / 14.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 8 ... 14  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Partija obicnih pijancov :: KUTAK U BIRTIJI ZA SVE-
Forum(o)Bir: